Aprilia Tuareg 660 Elcik Isıtma MontajıArkadaşlar Esenlikler. Daha evvel de Xmax 250 ve Xmax 300 scooterlarımda kullandığım monero marka elcik ısıtma ürününü uygun fiyatı ve yüksek performansı sebebiyle tekrar tercih ettim. Montajını merak edenler içinse bir video çekmeye çalıştım. Umarım faydalı olur, iyi seyirler dilerim 🙂 Henüz Olmadıysanız Kanalıma Abone Olup ve Katıl’a Basarak Bana Destek Olabilirsiniz. Linke tıklayarak bu kanala katılın: .Bana ulaşmak isterseniz mail adresim : tamu@gokboru.ru ve instagram 06MotoVlog adreslerini kullanabilirsiniz.

20 Comments

  1. acaba doğrudan aküye bağlasaydınız daha iyi olmaz mıydı? malum çok elektrik çekiyor elcik ısıtma, bu şekilde mevcut tesisata yüklenmiş olur musunuz?

  2. Eline saglik dostum. Az kaldi yakinda kendi motorunu da yapacan sen 🤣🤣🤣. Yaw çok öykünüyorum da yetenek yok. Zinciri zor yağlıyorum. 🤣🤣🤣

  3. Teknik bilgiler çok iyi. Tuareg sahipleri için. Ekran kullanim motor haritalanma ayarları( tork, beygir gucünu ayarlama gibi) jant tel ayar bakim aralikları, zincir bakım aralıkları, lastik basınç ayarları temel kullanim videosu da olsa süper olur.

  4. Motor deli saçma çalışıyor 3bin 4bin devir arası hafif tekleme yapyor sanki.daha 100km de. Düşük devirde elektironik gaz kolundanmı benmi alışamadım gaz kesiyor gibi oluyor bazen.

  5. Abicim eline sağlık. Faydalı ve bilgilendirici videoların için teşekkürler. Aynı üründen bende aldım taktım çok güzel oldu. Isıtmalı elcik olduğu hiç belli olmuyor ve performans çok iyi. Son kademede elinizi uzun süre tutamazsınıž baya sıcak. Ürünü röleli şekilde bağlamak istiyordum fakat bağlantı nasıl yapılır bilmiyordum. İbrahim abinin videolarını tekrar tekrar izledim ve İbrahim abiye yazdım, sağolsun bana bağlantınin nasıl olacağını anlatti. Onun sayesinde montajı yaptım. Teşekkürler 06motovlog 👏👏👍

Comments are closed.